Aktivity pro rodiče/rodiče s dětmi

V rodině spojené sportem rostou nejen svaly, ale i společné vzpomínky a radost. Společně objevujme sílu rodinného pohybu! 

V naší nové kategorii 'Aktivity pro rodiče / rodiče s dětmi' vám otevíráme dveře do světa společného sportování. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete věnovat aktivitám se svým dítětem, nebo upřednostníte sportování sami, zaručujeme nezapomenutelné zážitky plné pohybu a radosti. Navíc, pokud se rozhodnete sportovat společně, čeká vás výhodná cena pro oba! Zažijte radost z pohybu, sdílené aktivity a výuku základních technik, které si každý může vyzkoušet zvlášť. Pro rodiny, které společně sportují, nabízíme nejen fyzickou aktivitu, ale i možnost posilovat pouta lásky a vzájemného porozumění. Začněte s námi tuto novou dobrodružnou cestu!


Smíšená bojová umění - MMA

Adresa: Mráčkova 3090/2Praha 4-Modřany143 00 - R.A.P. Fitness

  • Základy MMA
  • Sebeobrana
  • Základy wrestlingu, boxu, thajboxu, juda, brazilského jiu–jitsu
  • Pro dospělé samostatně i pro rodiče s dětmi

Rodinný kroužek MMA je skvělou příležitostí pro rodiče a děti sdílet společný pohyb a objevovat dovednosti bojových umění. Zabýváme se základy wrestlingu, boxu, thajboxu, juda a brazilského jiu-jitsu, přizpůsobenými jak pro dospělé, tak pro malé bojovníky. Zážitek plný pohybu a vzájemného porozumění!

Každý čtvrtek od 16:30