Náš tým

"Věnujeme se dětem na 110% s profesionálním přístupem v rodinné atmosféře."

Zde Vám představujeme náš tým! 

Všichni naši zaměstnanci (instruktoři) předkládají výpis z trestního rejstříku, který musí být negativní a podstupují vstupní přijímací pohovor!

Adam Hoferka

Manažer / Hlavní instruktor

"Student vysoké školy UK s bohatou zkušeností s prací s dětmi na příměstských táborech, na školních akcích a soukromých lekcí na in-line bruslích a boxu. Zkušenosti v různých odvětvích sportu, například ve fitness, in-line bruslení, cyklistice, plavání, boxu. Fanoušek sportu všeho druhu. Práce s dětmi je radost. Vidět, když dětem předáte nějaké svoje dovednosti a zkušenosti :)."

Jiří "Aplik" Apeltauer

Trenér 1. třídy Thajského boxu

Jirka Apeltauer je zkušený instruktor thajského boxu a bývalý reprezentant České republiky. S naším týmem pracuje již mnoho let a jeho zkušenosti a profesionální přístup k dětem jsou pro nás neocenitelné. Díky němu si vaše děti na našem příměstském táboře rozšíří své sportovní znalosti a dovednosti v thajském boxu. Tábor je vhodný i pro začátečníky :)

Bc. Veronika Bazalová 

Hlavní instruktor/ Instruktor

,,Ahoj, jsem absolventkou pedagogické vysoké školy v oboru Speciální pedagogika a vychovatelství. V současné době jsem již čtvrtým rokem učitelkou v mateřské škole na Praze 12. Od útlého dětství se věnuji studiu jazyků a to primárně Angličtině a Francouzštině. S výukou těchto předmětů mám několikaletou zkušenost. Dále se věnuji prevenci sociopatologických jevů u dětí předškolního věku a výuce emoční inteligence v celosvětovém programu Zipyho kamarádi. Ve volném čase se věnuji cvičení a thajskému boxu. Těším se na Vás v létě 2023. "

Martin Řezníček

Trenér MMA pro děti

"Ahoj, jmenuji se Martin Řezníček a věnuji se bojovým sportům už od svých 13 let. Začínal jsem se sportovním karate, postupně jsem se dostal k Full Contact karate a Muaythai a momentálně se věnuji tréninku MMA a Grapplingu. Mimo bojových sportů se také aktivně zabývám fyzickou kondicí  - instruktor fitness 2. třídy."

Pavlína Češková

Hlavní instruktor/ Instruktor

"Jsem studentka Pedagogické fakulty UK se sportovním duchem a mnoha zkušenostmi s vedením dětí na kroužcích a táborech. Ve volném čase ráda jezdím na inline bruslích, cizí mi nejsou ani míčové sporty jako volejbal nebo všeobecná fyzická průprava a posilování v souladu s fyziologií lidského těla. Práce s dětmi mě nabíjí energií a není nic lepšího, než vidět, jak se děti pod mým vedením postupně zlepšují ve svých dovednostech :) V současnosti působím jako lektor kroužků gymnastiky a inline bruslení."

Monika Šrámková

Hlavní instruktor/ Instruktor

"Ahoj, jmenuji se Monika je mi 19 let, studuji a mezi mé oblíbené sporty patři například fotbal, který jsem hrála 9 let. Teď se věnuji spíše thaiboxu. Také ráda jezdím na koních. Už odmalička jezdím na příměstské tábory, kde jsem později také dělala vedoucí. Těším se na Vás v roce 2023 :).."

Týna Mikešová

Hlavní instruktor/ Instruktor

"Ahojky! Jsem Týna, je mi 20 a studuji LF UK. Mezi moje koníčky patří tanec, zpěv, herectví, ale také plno sportů jako je fotbal, badminton nebo třeba bruslení. Kromě toho sama jezdím od mala na tábory, kde pravidelně od svých 14 let vedu tým složený z dětí všech věkových kategorií včetně nejmladších účastníků od 5-ti let. Těším se na naše společné zážitky a doufám, že si děti užijí tábory stejně jako já :)."

František Smolík

Hlavní instruktor / Instruktor

"Ahoj, jmenuji se František Smolík a je mi 19 let. Jsem sportovec tělem i duší a věnuji se zejména cyklistice, ale neztratím se v žádném sportu. Na kole jezdím už od 6 let a jsem vlastníkem licence ČSC U23. Rád se učím nové věci a stejně tak je rád naučím ostatní."