Nabídka "Příměšťáků"

U nás si určitě vyberete :)

Nabídka letošních táborů

V naší nabídce "příměstských táborů" najdete jedinečné multisportovní příměstské tábory, které jsou zaměřené na rozvoj sportovních dovedností vašeho dítěte. Ať už je vaše dítě nadšenec thajského boxu nebo milovník in-line bruslení, či míčových her, na našich táborech se naučí mnohem víc, než jen základy jednoho sportu. Naši zkušení instruktoři se snaží děti bavit a zároveň rozvíjet jejich fyzické i mentální schopnosti pomocí různorodých sportovních a seznamovacích her. Navštivte naši webovou stránku a prohlédněte si naši rubriku "Náš tým", kde se můžete seznámit s našimi instruktory a dozvědět se více o jejich kvalifikaci a zkušenostech. Nechte své dítě prožít nezapomenutelný zážitek s námi! Těšíme se na Vás :)


Nabídka LETNÍCH příměstských táborů 2023!Příměšťáček pro nejmenší se základní pohybovou průpravou! (3-6 let) - Praha 12

!NOVINKA!

Připravili jsme Příměšťáček pro nejmenší ve věku 3-6 let. Vaše dítě se bude učit novým dovednostem a navíc si užije spoustu zábavy a nových kamarádů!

Pro více informací klikněte zde.


Kouzelná cesta - Pohádky, malování, pohyb! (5-12 let) - Praha 12

!NOVINKA!

Přivádíme vaše děti do pohádkového světa na našem Pohádkovém příměstském táboře plném čtení, malování a her s naším zkušeným pedagogem. Přijďte s námi objevit radost a dobrodružství! 📚🎨🌟

Pro více informací klikněte zde.
Nabídka JARNÍCH příměstských táborů 2024


Jarní Příměšťáček
Jarní Příměšťáček

Multi-sportovní Příměšťáček - Praha 12

!NOVINKA!

Chtěli bychom Vás pozvat na jarní Příměstský tábor v Praze-2024 se zaměřením na míčové hry. Očekávat můžete například fotbal, basket, floorbal, dětmi oblíbenou vybíjenou nebo lukostřelbu, petanque a badmintom.  


Pro více informací klikněte zde.