Thajský box pro děti

"Thajský box není jen sport, je to životní styl. A pro děti to může být start pro cestu ke zdraví, sebevědomí a úspěchu."

O čem je dětský thajbox? 

Kdy? 

Pondělí - od 16:30

Středa - od 17:00

Cena:

1 trénink - 179,-Kč, 10 tréninků - 1500,-
(Platba na místě)

Kontakt

Telefon: +420 608 444 608 

E-mail: aplikmuaythai@seznam.cz

O čem je dětský thajbox? 

Představte si, že Vaše dítě se stává silnějším, svalnatějším a sebevědomějším každým dnem. To je přesně to, co mu může nabídnout kroužek dětského thajského boxu.

Thajský box je bojový sport, který kombinuje prvky boxu, kopů, loktů a kolen. Tyto techniky se učí děti formou hry a cvičení, což jim pomáhá rozvíjet sebeobranu, koordinaci a fyzickou kondici.

Kroužek dětského thajského boxu je vhodný pro děti od 6 let a nabízí jim příležitost rozvíjet své fyzické a mentální schopnosti v bezpečném a motivujícím prostředí. Naši zkušení instruktoři budou pečlivě pracovat s každým dítětem, aby rozvíjeli jejich individuální schopnosti a dosáhli jejich plného potenciálu.

Nebojte se, že Vaše dítě bude v kroužku trpět. Naším cílem je poskytnout jim příjemný a bezpečný zážitek plný smíchu a radosti. Navíc se děti naučí respektovat sebe i ostatní, což jim pomůže v budoucím životě.

Tak neváhejte a přihlašte své dítě do našeho kroužku dětského thajského boxu. Nabízíme jedinečnou příležitost pro jejich osobní a fyzický rozvoj a garantujeme, že budou mít mnoho zábavy. Přijďte a podívejte se na naši dětskou thajskou boxovací show a uvidíte, jak se Vaše dítě stane silnějším, sebevědomějším a plným energie. 

Tréninky jsou vedeny licencovaným trenérem 2. třídy Jirkou "Aplikem" Apeltauerem!

Kde ? 

Mráčkova 3090/2, Praha 12, 143 00 (fitness R.A.P. factory)